Duyurular
Web Sitemiz Açıldı
Siz sayın müşterilerimize ürünlerimizi daha iyi tanıtabilmek ve daha iyi hizmet sunabilmek için web sayfamızı açtık...

Süper Civata Fiyatları
Civata piyasasının en uygun fiyatlarını Çağlar Civata'da bulucaksınız...

Civata ve somun ölçüleri bilgi tabloları
Civata ve civata gurup resimlere tıklayarak 2.ve3.boyutlarına ve o civata ürünü ile ilgili bilgi içeren, civata ölçüleri tablosunda,civata anma çapları,civata boyları,civata anahtar ağızları,civata ağırlıkları,civata kaliteleri,civata dişleri,civata çeşitleri gibi, civata somun tablolarına ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyoruz
Civata,somun,vida ve bütün bağlantı elemanı ürünlerle ilgili veya genel olarak Çağlar Civata isimli sitemizle alakalı öneri,görüş ve beğenilerinizi yorum linkini tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Güncelleme
Çağlar Civata logosu ile hizmet veren site'miz yeni civata bilgileri ve civata görselleri konusunda her gün güncellenmektedir; civata web sayfamızı lütfen daha sonra yine ziyaret ediniz.

Galvaniz kaplama hakkında
Civata,somun ve tüm bağlantı elemanları'na kaplama isteniyorsa siparişlerinizde mutlaka hangi civata ve somun için ne tür kaplama isteniyorsa belirtiniz! Örnek: Çinko kaplama A2C veya A3C , siyah oksit , dakromet ,geomet,fosfat,bakır,nikel, sıcak daldırma galvaniz gibi.

Fiyat ve bilgi
Civata,somun ve bilumum bağlantı elemanı için fiyat ve bilgi isteme taleplerinizi yazılı olarak firmamıza iletmeniz halinde size daha çabuk bilgi verilebilecektir.

Teknik resim
Fiyat veya bilgisini isteyeceğiniz civata bağlantı elemanları ile ilgili, civata teknik resimi veya basitçe çizilmiş civata çizimleri varsa, mutlaka bu resim veya resimleri ve çizimleri iletinize ekleyiniz!

Metal Material
civata,somun,saplama,pul ve diğer civata bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız için ; metal malzeme cinsi'ni, kalitesini, istediğiniz materyalin bulunamama durumunda ikinci bir alternatif malzeme kullanılabilirmi, imkanlarınız dahilinde iletilerinizde belirtiniz.

Sevkiyat
Malzeme sevkiyatları kargo veya seçeceğiniz şehirlerarası ambar şirketi vasıtasıtalarıyla gerçekleştirilir.Şehirler arası otobüs firmalarıyla sevkiyatımız yoktur.

Civata Siparişleri
Sayın müşterilerimiz;Civata siparişlerinizi yazılı olarak, fax veya e-posta iletisi olarak göndermeniz hata ve gecikmeleri minumum seviyeye indirir. Teyid edilip, yazılı olarak gönderilmeyen siparişler işleme konmaz. Sipariş yazınız'da; Firmanızın açık ve tam ünvanı, adres,vergi no,vergi dairesi ve iletişim için, ulaşılabilir sabit telefon, fax,e posta gibi bilgilerin bulunması irtibat için gereklidir.

Ödeme
Kredi kartı geçerlidir. Ödemelerinizde kredi kartı kullanabilirsiniz. Mail order ilede ödeme yapabilirsiniz.

Okundu bilgisi
e-posta aldığınızda istenen okundu bilgilerini göndermeniz iletişimin kalitesi ve devamlılığı açısından önem arzetmektedir.

Web sayfa taklitçiliği
Sayın müşterilerimiz; Yeni farkına varmış olduğumuz bir durum üzerine bu duyuru yazısını yazıyoruz. Şirketimize ait caglarcivata isimli sitemizi bire bire yakın şekilde kopyalayarak başka firma isimleri altında yayınlayan firmalar olabilir! bu durumu fark eden sayın müşterilerimizin firmamızı haberdar etmesi ricamızdır.

Plastik Material
civata,somun,saplama,pul ve diğer civata bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız için ; Plastik malzeme cinsi'ni, kalitesini, istediğiniz materyalin bulunamama durumunda ikinci bir alternatif malzeme kullanılabilirmi, imkanlarınız dahilinde iletilerinizde belirtiniz. Örnek olarak; Polyamid,delrin,teflon,peek,pvc,polipropilen,kestamit. Vs.

Civata ve saplama'larda ölçme hatası
gözlü civata ölçülerinde,gözlü civata boyları göz delik merkezinden, civata ucuna kadar olan uzaklık, gözlü civatanın boyunu tayin eder. Dın938-Dın939-Dın835- gibi iki ucu dişli saplama'larda ise, saplama boyu kısa diş boyu hariç olarak verilmelidir. Bu dın standartlarındaki saplama ölçmelerinde bütün boy ölçmesi yapılarak ölçü alınmamalıdır.

Civata İmalatı
Sayın müşterilerimiz, civata,somun,imbus,setskur,pim,bilyalı setskur,burç,titanyum civata ve somun,bronz civata ve somun,aluminyum civata somun ve saplama,paslanmaz civata somun,imalatı gibi bağlantı elemanları imalatlarında belli imalat promramı ve süreleri gerekmektedir. Müşterilerimizin özel imalat olabilecek imalatlarda tam ihtiyaç anından önce, tespit etmeleri olası gecikmeleri önleyebilir.

Marka hk.
Çağlar Civata- Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti.'ne ait tescilli bir markadır ve markalar kanununa göre korunmaktadır.
 
Sipariş Formu
 
Döviz Kurları
 
Sosyal Ağlar
 

Pirinç Group

SARI PİRİNÇ BAĞLANTI ELEMANKARI    

Pirinç material sarı metal'den pek çok bağlantı elemanı çeşitliliği vardır başlıcaları dın 934 sarı pirinç somun,dın 933 sarı pirinç civata,dın 931 sarı pirinç civata,dın 912 sarı pirinç imbus,dın 976 sarı pirinç tam diş saplama,dın 975 sarı pirinç gijon tij,dın 916 sarı pirinç setskur,dın 444 sarı pirinç gözlü civata,dın 316 sarı pirinç kelebek civata,sarı pirinç insert iç dış dişli setskur, vs.                                                                

Sıralama:
PİRİNÇ CİVATA ALTI KÖŞE DIN933 -Çağlar Civata
PİRİNÇ CİVATA ALTI KÖŞE DIN933 -Çağlar Civata
933.MS58.7688
PİRİNÇ PUL RONDELA WHİTWORTH
PİRİNÇ PUL RONDELA WHİTWORTH
6921.MS58.1001
PİRİNÇ ROT ÇUBUĞU GİJON METRİK
PİRİNÇ ROT ÇUBUĞU GİJON METRİK
976.MS58.444
PİRİNÇ ROT ÇUBUĞU GİJON WHİTWORTH
PİRİNÇ ROT ÇUBUĞU GİJON WHİTWORTH
977.MS58.899
PİRİNÇ SAPLAMA
PİRİNÇ SAPLAMA
575.MS58.724
PİRİNÇ SARI ALYEN CİVATA İMBUS DIN912 -Çağlar Civata
PİRİNÇ SARI ALYEN CİVATA İMBUS DIN912 -Çağlar Civata
912.MS58.6912
PİRİNÇ SARI CİVATA ALTI KÖŞE DIN931 -Çağlar Civata
PİRİNÇ SARI CİVATA ALTI KÖŞE DIN931 -Çağlar Civata
931.MS58.7689
PİRİNÇ SARI PUL RONDELA DIN125 -Çağlar Civata
PİRİNÇ SARI PUL RONDELA DIN125 -Çağlar Civata
125.MS58.6956
PİRİNÇ SARI SETSKUR DIN916
PİRİNÇ SARI SETSKUR DIN916
916.MS58.101
PİRİNÇ SARI SOMUN DIN934  -Çağlar Civata
PİRİNÇ SARI SOMUN DIN934 -Çağlar Civata
934.MS58.8119
PİRİNÇ SOMUN KAPALI DIN1587 -Çağlar Civata
PİRİNÇ SOMUN KAPALI DIN1587 -Çağlar Civata
1587.MS58.8119