Duyurular
Web Sitemiz Açıldı
Siz sayın müşterilerimize ürünlerimizi daha iyi tanıtabilmek ve daha iyi hizmet sunabilmek için web sayfamızı açtık...ÇAĞLAR-CİVATA

Süper Civata Fiyatları
Civata piyasasının en uygun fiyatlarını Çağlar Civata'da bulucaksınız...

CİVATA-SOMUN-RONDELA- ölçüleri bilgi tabloları
Civata ve civata gurup resimlere tıklayarak 2.ve3.boyutlarına ve o civata ürünü ile ilgili bilgi içeren, civata ölçüleri tablosunda,civata anma çapları,civata boyları,civata anahtar ağızları,civata ağırlıkları,civata kaliteleri,civata dişleri,civata çeşitleri gibi, civata somun tablolarına ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyoruz
Civata,somun,vida ve bütün bağlantı elemanı ürünlerle ilgili veya genel olarak Çağlar Civata isimli sitemizle alakalı öneri,görüş ve beğenilerinizi yorum linkini tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Güncelleme
Çağlar Civata logosu ile hizmet veren site'miz yeni civata bilgileri ve civata görselleri konusunda her gün güncellenmektedir; Civata/web sayfamızı lütfen daha sonra yine ziyaret ediniz.

Galvaniz kaplama hakkında
Civata,somun ve tüm bağlantı elemanları'na kaplama isteniyorsa siparişlerinizde mutlaka hangi; Civata-somun için ne tür kaplama isteniyorsa belirtiniz! Örnek: Çinko kaplama-A2C-A3C-B3L , siyah oksit , dakromet ,geomet,fosfat,bakır,nikel, sıcak daldırma galvaniz gibi.

Fiyat ve bilgi
CİVATA|SOMUN ve bilumum bağlantı elemanı için fiyat ve bilgi isteme taleplerinizi yazılı olarak firmamıza iletmeniz halinde size daha doğru bilgi verilebilecektir.

Teknik resim
Fiyat veya bilgisini isteyeceğiniz ;Civata/Somun/bağlantı elemanları ile ilgili, civata, teknik resimi veya basitçe çizilmiş civata-çizimleri varsa, mutlaka bu resim veya resimleri ve çizimleri iletinize ekleyiniz!

Metal-Material
Civata,somun,saplama,pul ve diğer civata bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız için ; metal malzeme cinsi'ni, kalitesini, istediğiniz materyalin bulunamama durumunda ikinci bir alternatif malzeme kullanılabilirmi, imkanlarınız dahilinde iletilerinizde belirtiniz.

Sevkiyat
Malzeme sevkiyatları kargo veya seçeceğiniz şehirlerarası ambar şirketi vasıtasıtalarıyla gerçekleştirilir.Şehirler arası otobüs firmalarıyla sevkiyatımız yoktur.Caglar Civata

Civata-Siparişleri
Sayın müşterilerimiz;Civata,siparişlerinizi yazılı olarak, fax veya e-posta iletisi olarak göndermeniz hata ve gecikmeleri minumum seviyeye indirir. Teyid edilip,yazılı olarak gönderilmeyen,CİVATA/SOMUN/ siparişleri işleme konmaz. Sipariş yazınız'da; Firmanızın açık ve tam ünvanı, adres,vergi no,vergi dairesi ve iletişim için, ulaşılabilir sabit telefon, fax,e posta gibi bilgilerin bulunması irtibat için gereklidir.

Ödeme
Kredi kartı geçerlidir. Ödemelerinizde kredi kartı kullanabilirsiniz. Mail order ilede ödeme yapabilirsiniz.

Okundu bilgisi
e-posta aldığınızda istenen okundu bilgilerini göndermeniz iletişimin kalitesi ve devamlılığı açısından önem arzetmektedir.

Web sayfa taklitçiliği
Sayın müşterilerimiz; Yeni farkına varmış olduğumuz bir durum üzerine bu duyuru yazısını yazıyoruz. Şirketimize ait caglarcivata isimli sitemizi bire bire yakın şekilde kopyalayarak başka firma isimleri altında yayınlayan firmalar olabilir! bu durumu fark eden sayın müşterilerimizin firmamızı haberdar etmesi ve dikkat göstererek bu tür firmalara itibar etmemeleri ricamızdır.

Plastik-Material
civata,somun,saplama,pul ve diğer civata bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız için ; Plastik malzeme cinsi'ni, kalitesini, istediğiniz materyalin bulunamama durumunda ikinci bir alternatif malzeme kullanılabilirmi, imkanlarınız dahilinde iletilerinizde belirtiniz. Örnek olarak; Polyamid,delrin,teflon,peek,pvc,polipropilen,kestamit. Vs.

Civata ve saplama'larda ölçme hatası
gözlü civata,ölçülerinde,gözlü civata boyları göz delik merkezinden, civata ucuna kadar olan uzaklık, gözlü civata'nın boyunu tayin eder.GÖZ'LÜ-CİVATA-hatasız ölçülmelidir. Dın 938-Dın 939-Dın 835- gibi iki ucu dişli saplama'larda ise, saplama boyu kısa diş boyu hariç olarak verilmelidir. Bu dın standartlarındaki, saplama ölçmelerinde bütün boy ölçmesi yapılarak ölçü alınmamalıdır.

Civata-İmalatı
Sayın müşterilerimiz, civata,somun,imbus,setskur,pim,bilyalı setskur,burç,titanyum civata ve somun,bronz civata ve somun,aluminyum civata somun ve saplama,paslanmaz civata somun,imalatı, gibi bağlantı elemanları imalatlarımızda belli imalat promramı ve süreleri gerekmektedir. Müşterilerimizin; Özel imalat olabilecek imalatlarda tam ihtiyaç anından önce, tespit etmeleri olası gecikmeleri önleyebilir.Caglar Civata

MARKA-hk.
Çağlar Civata- Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti.'ne ait tescilli bir markadır ve markalar kanununa göre korunmaktadır.

CİVATA/bolt
İstek yapacağınız ;CİVATA, ürünleri için kalite belirtmeniz hataları en aza indirir. Kalite olarak, 8.8-10.9-12.9-14.9-AISI 304-AISI 316-AISI 310-Titanyum- bronz-pirinç-bakır-polyamid-Civata,gibi.Caglar Civata

CİVATA-bolt
e posta sistemlerinde olabilecek aksaklıklar veya yoğunluğumuzdan dolayı fiyat isteklerine hemen dönüş yapamamış olabiliriz bunun için müşterilerimizden özür dileriz. İstek yapacağınız ;CİVATA, ürünleri için kalite ve miktar belirtmeniz hataları en aza indirir. Kalite olarak, 8.8-10.9-12.9-14.9-AISI 304-AISI 316-AISI 310-Titanyum- bronz-pirinç-bakır-polyamid-Civata,gibi. Caglar Civata

Kalite-Belge-Sertifika
Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti. Ünvanlı firmamız; ISO 9001-2015-ISO 14001-2015-ISO45001-2018-Kalite belgelerine sahiptir.

CİVATA,SOMUN,RONDELA
Fiyat isteklerinizde,CİVATA'LAR-SOMUN'LAR-RONDELA'LAR-için TS,DIN,ISO,gibi standart numaralarını yazmanız yanlış anlamaları en aza indirir.

CİVATA|sitelerimiz
civatacivata.com|civata.co|titanyumcivata.com|inoxmarin.com|siteleri Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti.ne ait kuruluşlardır.
 
Sipariş Formu
 
Döviz Kurları
 
Sosyal Ağlar
 

Setskur'lar

SETSKUR ÇEŞİTLERİ

Setiskur,setuskur,seteskur gibi değişik isimlerlelede anılan setskur'lar pek çok çeşitlere ayrılırlar. setskur çeşitlerini incelersek. Başlıca setskur türleri , bilyalı setskur çelik hafif baskılı tornavidalı,bilyalı setskur çelik ağır baskılı tornavidalı,bilyalı setskur çelik alyen ağızlı,pimli setskur tornavidalı,pimli setskur alyen ağızlı,dın 913 setskur,dın 914 setskur,dın 915 setskur, dın 916 setskur gibi...

Sıralama:
BİLYALI SETSKUR  METRİK İNCE DİŞ PASLANMAZ SAE 303 TORNAVİDA BAŞLI-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR METRİK İNCE DİŞ PASLANMAZ SAE 303 TORNAVİDA BAŞLI-Çağlar Civata
303.BS.MF
BİLYALI SETSKUR 1 ALLEN ANAHTAR AĞIZLI UNC BİLYALI SETSKURLAR-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 1 ALLEN ANAHTAR AĞIZLI UNC BİLYALI SETSKURLAR-Çağlar Civata
9160.003.006.CCE
BİLYALI SETSKUR 10 METRİK PASLANMAZ SAE 303 TORNAVİDA BAŞLI-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 10 METRİK PASLANMAZ SAE 303 TORNAVİDA BAŞLI-Çağlar Civata
9160.003.006.303
BİLYALI SETSKUR 11 PASLANMAZ SAE 304 A2 ALLEN AĞIZLI-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 11 PASLANMAZ SAE 304 A2 ALLEN AĞIZLI-Çağlar Civata
9160.916.001
BİLYALI SETSKUR 12 PASLANMAZ SAE 316 ALLEN AĞIZLI-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 12 PASLANMAZ SAE 316 ALLEN AĞIZLI-Çağlar Civata
9160.916.316
BİLYALI SETSKUR 13 TORNAVİDA YARIKLI ÇELİK METRİK-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 13 TORNAVİDA YARIKLI ÇELİK METRİK-Çağlar Civata
0916.006.00916
BİLYALI SETSKUR 14 TORNAVİDA YARIKLI whitworth UNC-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 14 TORNAVİDA YARIKLI whitworth UNC-Çağlar Civata
914.9160.9130
BİLYALI SETSKUR 2 -ALYEN BİLYALI SETSKUR METRİK-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 2 -ALYEN BİLYALI SETSKUR METRİK-Çağlar Civata
916.9130.914
BİLYALI SETSKUR 4 İNOX A4 ALYEN BAŞ SPRİNG BALL PLUNGER-Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 4 İNOX A4 ALYEN BAŞ SPRİNG BALL PLUNGER-Çağlar Civata
316.916.003.006
BİLYALI SETSKUR 8 METRİK İNOX A2 TORNAVİDA YARIKLI -Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 8 METRİK İNOX A2 TORNAVİDA YARIKLI -Çağlar Civata
9160.003.006.A2
BİLYALI SETSKUR 9 METRİK İNOX A4 TORNAVİDALI -Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR 9 METRİK İNOX A4 TORNAVİDALI -Çağlar Civata
9160.003.006.A4
BİLYALI SETSKUR ALLEN AĞIZ İNOX AISI 304 M.10X30 -Çağlar Civata
BİLYALI SETSKUR ALLEN AĞIZ İNOX AISI 304 M.10X30 -Çağlar Civata
916.304.10030