Duyurular
Web Sitemiz Açıldı
Siz sayın müşterilerimize ürünlerimizi daha iyi tanıtabilmek ve daha iyi hizmet sunabilmek için web sayfamızı açtık...ÇAĞLAR-CİVATA

Süper Civata Fiyatları
Civata piyasasının en uygun fiyatlarını Çağlar Civata'da bulucaksınız...

CİVATA-SOMUN-RONDELA- ölçüleri bilgi tabloları
Civata ve civata gurup resimlere tıklayarak 2.ve3.boyutlarına ve o civata ürünü ile ilgili bilgi içeren, civata ölçüleri tablosunda,civata anma çapları,civata boyları,civata anahtar ağızları,civata ağırlıkları,civata kaliteleri,civata dişleri,civata çeşitleri gibi, civata somun tablolarına ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyoruz
Civata,somun,vida ve bütün bağlantı elemanı ürünlerle ilgili veya genel olarak Çağlar Civata isimli sitemizle alakalı öneri,görüş ve beğenilerinizi yorum linkini tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Güncelleme
Çağlar Civata logosu ile hizmet veren site'miz yeni civata bilgileri ve civata görselleri konusunda her gün güncellenmektedir; Civata/web sayfamızı lütfen daha sonra yine ziyaret ediniz.

Galvaniz kaplama hakkında
Civata,somun ve tüm bağlantı elemanları'na kaplama isteniyorsa siparişlerinizde mutlaka hangi; Civata-somun için ne tür kaplama isteniyorsa belirtiniz! Örnek: Çinko kaplama-A2C-A3C-B3L , siyah oksit , dakromet ,geomet,fosfat,bakır,nikel, sıcak daldırma galvaniz gibi.

Fiyat ve bilgi
CİVATA|SOMUN ve bilumum bağlantı elemanı için fiyat ve bilgi isteme taleplerinizi yazılı olarak firmamıza iletmeniz halinde size daha doğru bilgi verilebilecektir.

Teknik resim
Fiyat veya bilgisini isteyeceğiniz ;Civata/Somun/bağlantı elemanları ile ilgili, civata, teknik resimi veya basitçe çizilmiş civata-çizimleri varsa, mutlaka bu resim veya resimleri ve çizimleri iletinize ekleyiniz!

Metal-Material
Civata,somun,saplama,pul ve diğer civata bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız için ; metal malzeme cinsi'ni, kalitesini, istediğiniz materyalin bulunamama durumunda ikinci bir alternatif malzeme kullanılabilirmi, imkanlarınız dahilinde iletilerinizde belirtiniz.

Sevkiyat
Malzeme sevkiyatları kargo veya seçeceğiniz şehirlerarası ambar şirketi vasıtasıtalarıyla gerçekleştirilir.Şehirler arası otobüs firmalarıyla sevkiyatımız yoktur.Caglar Civata

Civata-Siparişleri
Sayın müşterilerimiz;Civata,siparişlerinizi yazılı olarak, fax veya e-posta iletisi olarak göndermeniz hata ve gecikmeleri minumum seviyeye indirir. Teyid edilip,yazılı olarak gönderilmeyen,CİVATA/SOMUN/ siparişleri işleme konmaz. Sipariş yazınız'da; Firmanızın açık ve tam ünvanı, adres,vergi no,vergi dairesi ve iletişim için, ulaşılabilir sabit telefon, fax,e posta gibi bilgilerin bulunması irtibat için gereklidir.

Ödeme
Kredi kartı geçerlidir. Ödemelerinizde kredi kartı kullanabilirsiniz. Mail order ilede ödeme yapabilirsiniz.

Okundu bilgisi
e-posta aldığınızda istenen okundu bilgilerini göndermeniz iletişimin kalitesi ve devamlılığı açısından önem arzetmektedir.

Web sayfa taklitçiliği
Sayın müşterilerimiz; Yeni farkına varmış olduğumuz bir durum üzerine bu duyuru yazısını yazıyoruz. Şirketimize ait caglarcivata isimli sitemizi bire bire yakın şekilde kopyalayarak başka firma isimleri altında yayınlayan firmalar olabilir! bu durumu fark eden sayın müşterilerimizin firmamızı haberdar etmesi ve dikkat göstererek bu tür firmalara itibar etmemeleri ricamızdır.

Plastik-Material
civata,somun,saplama,pul ve diğer civata bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız için ; Plastik malzeme cinsi'ni, kalitesini, istediğiniz materyalin bulunamama durumunda ikinci bir alternatif malzeme kullanılabilirmi, imkanlarınız dahilinde iletilerinizde belirtiniz. Örnek olarak; Polyamid,delrin,teflon,peek,pvc,polipropilen,kestamit. Vs.

Civata ve saplama'larda ölçme hatası
gözlü civata,ölçülerinde,gözlü civata boyları göz delik merkezinden, civata ucuna kadar olan uzaklık, gözlü civata'nın boyunu tayin eder.GÖZ'LÜ-CİVATA-hatasız ölçülmelidir. Dın 938-Dın 939-Dın 835- gibi iki ucu dişli saplama'larda ise, saplama boyu kısa diş boyu hariç olarak verilmelidir. Bu dın standartlarındaki, saplama ölçmelerinde bütün boy ölçmesi yapılarak ölçü alınmamalıdır.

Civata-İmalatı
Sayın müşterilerimiz, civata,somun,imbus,setskur,pim,bilyalı setskur,burç,titanyum civata ve somun,bronz civata ve somun,aluminyum civata somun ve saplama,paslanmaz civata somun,imalatı, gibi bağlantı elemanları imalatlarımızda belli imalat promramı ve süreleri gerekmektedir. Müşterilerimizin; Özel imalat olabilecek imalatlarda tam ihtiyaç anından önce, tespit etmeleri olası gecikmeleri önleyebilir.Caglar Civata

MARKA-hk.
Çağlar Civata- Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti.'ne ait tescilli bir markadır ve markalar kanununa göre korunmaktadır.

CİVATA/bolt
İstek yapacağınız ;CİVATA, ürünleri için kalite belirtmeniz hataları en aza indirir. Kalite olarak, 8.8-10.9-12.9-14.9-AISI 304-AISI 316-AISI 310-Titanyum- bronz-pirinç-bakır-polyamid-Civata,gibi.Caglar Civata

CİVATA-bolt
e posta sistemlerinde olabilecek aksaklıklar veya yoğunluğumuzdan dolayı fiyat isteklerine hemen dönüş yapamamış olabiliriz bunun için müşterilerimizden özür dileriz. İstek yapacağınız ;CİVATA, ürünleri için kalite ve miktar belirtmeniz hataları en aza indirir. Kalite olarak, 8.8-10.9-12.9-14.9-AISI 304-AISI 316-AISI 310-Titanyum- bronz-pirinç-bakır-polyamid-Civata,gibi. Caglar Civata

Kalite-Belge-Sertifika
Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti. Ünvanlı firmamız; ISO 9001-2015-ISO 14001-2015-ISO45001-2018-Kalite belgelerine sahiptir.

CİVATA,SOMUN,RONDELA
Fiyat isteklerinizde,CİVATA'LAR-SOMUN'LAR-RONDELA'LAR-için TS,DIN,ISO,gibi standart numaralarını yazmanız yanlış anlamaları en aza indirir.

CİVATA|sitelerimiz
civatacivata.com|civata.co|titanyumcivata.com|inoxmarin.com|siteleri Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti.ne ait kuruluşlardır.
 
Sipariş Formu
 
Döviz Kurları
 
Sosyal Ağlar
 

Civata-Açıklamaları8


©Çağlar Civata

CİVATA AÇIKLAMALAR 8
DIN 906 TAPA KONİK NPT
DIN 907 TAPA KARE ANAHTAR AĞIZLI
DIN 908 TAPA ALYEN (alyan) ANAHTAR AĞIZLI SİLİNDİR BAŞLI
DIN 909 TAPA ALTI KÖŞE ANAHTAR AĞIZLI KONİK NPT
DIN 910 TAPA ALTI KÖŞE ANAHTAR AĞIZLI FLANŞ BAŞ TİPLİ
DIN 913 SETSKUR ALYEN GÖMME SOKETLİ 90 DERECE KONİK PAHLI
DIN 917 SOMUN ÜSTÜ SIĞ KAPALI
DIN 920 VİDA DAR ÇAPLI SİLİNDİR BAŞ DÜZ TORNAVİDA YARIKLI
DIN 921 VİDA ÇOK GENİŞ SİLİNDİR BAŞ ÇAPLI DÜZ TORNAVİDA YARIKLI
DIN 922 VİDA DAR ÇAPLI SİLİNDİR BAŞ UCU MEMELİ
DIN 923 VİDA KALIN ŞAFTLI SİLİNDİR BAŞ DÜZ TORNAVİDA YARIKLI
DIN 926 SETSKUR TORNAVİDA YARIKLI UCU MEMELİ
DIN 928 KAYNAK SOMUNU KARE
DIN 929 KAYNAK SOMUNU ALTI KÖŞE
DIN 934 SOMUN ALTI KÖŞE
DIN 935 SOMUN TAÇLI ALTI KÖŞE
DIN 936 SOMUN İNCE TİP KONTRA
DIN 938 SAPLAMA İKİ UCU DİŞ
DIN 939 SAPLAMA İKİ UCU DİŞ
DIN 963 VİDA HAVŞA BAŞ DÜZ TORNAVİDA YARIKLI TAM BOY DİŞ
DIN 963 VİDA HAVŞA BAŞ DÜZ TORNAVİDA YARIKLI YARIM BOY DİŞ
DIN 964 VİDA MERCEK BAŞ DÜZ TORNAVİDA YARIKLI TAM BOY DİŞ
DIN 964 VİDA MERCEK BAŞ DÜZ TORNAVİDA YARIKLI YARIM BOY DİŞ
DIN 965 VİDA HAVŞA BAŞ YILDIZ TORNAVİDA YARIKLI
DIN 966 VİDA MERCEK BAŞ YILDIZ TORNAVİDA YARIKLI
DIN 975 SAPLAMA,GİJON,TİJ TAM BOY DİŞLİ
DIN 976 SAPLAMA
DIN 979 SOMUN TAÇLI İNCE TİP KONTRA
DIN 982 SOMUN FİBERLİ YÜKSEK TİP
DIN 985 SOMUN FİBERLİ NORMAL
DIN 986 SOMUN KÖR BOMBE KAPALI
DIN 988 PUL İNCE DAR ÇAPLI CONTA TİPİ
DIN 1433 PİM h11 DELİKSİZ
DIN 1433 PİM h11 İKİ UCU DELİKLİ
DIN 1434 PİM h11 DAR ÇAP SİLİNDİR BAŞLI DELİKSİZ
DIN 1434 PİM h11 DAR ÇAP SİLİNDİR BAŞLI DELİKLİ
DIN 1435 PİM h11 DAR ÇAPLI SİLİNDİRİK BAŞLI DELİKSİZ
DIN 1435 PİM h11 DAR ÇAPLI SİLİNDİRİK BAŞLI DELİKLİ
DIN 1440 PUL DÜZ h11 TOLERANSLI PİMLER İÇİN
DIN 1443 PİM h11 PARALEL İKİ UCU PAHLI DELİKSİZ
DIN 1443 PİM h11 PARALEL İKİ UCU PAHLI VE DELİKLİ
DIN 1444 PİM h11 GENİŞ BAŞLI DELİKSİZ
DIN 1444 PİM h11 GENİŞ BAŞLI DELİKLİ
DIN 1470 PİM YİVLİ PİLOT UÇLU
DIN 1471 PİM YİVLİ BOYDAN BOYA
DIN 1472 PİM YİVLİ YARIYA KADAR
DIN 1473 PİM YİVLİ PARALEL BOYDAN BOYA
DIN 1474 PİM YİVLİ YARIYA KADAR UÇ KISIMDAN İÇE DOĞRU KONİK
DIN 1475 PİM YİVLİ MERKEZ ÇENTİKLİ
DIN 1476 PİM BOMBE BAŞLI YİVLİ ÇENTİKLİ
DIN 1477 PİM HAVŞA BAŞLI YİVLİ ÇENTİKLİ
DIN 1481 PİM YARIKLI
DIN 6303 SOMUN TIRTILLI AĞIZ KISMI İÇE OYUN'LU
DIN 6791 PERÇİN BOMBE BAŞ DELİKLİ
DIN 6325 PİM DOLU-TESPİT PİMİ-DOWEL PİM-HRC 60
DIN 6325 PİM DOLU-TESPİT PİMİ-DOWEL PİM-PASLANMAZ AISI304
DIN 6325 PİM DOLU-TESPİT PİMİ-DOWEL PİM-PASLANMAZ AISI316
DIN 6325 PİM DOLU-TESPİT PİMİ-DOWEL PİM-PASLANMAZ AISI420
DIN 6325 PİM DOLU-TESPİT PİMİ-DOWEL PİM-TİTANYUM GR5
DIN 6325 PİM DOLU-TESPİT PİMİ-DOWEL PİM-AISI4140
DIN 6325 PİM DOLU-TESPİT PİMİ-DOWEL PİM-AISI310

Çağlar Civata®