Duyurular
Web Sitemiz Açıldı
Siz sayın müşterilerimize ürünlerimizi daha iyi tanıtabilmek ve daha iyi hizmet sunabilmek için web sayfamızı açtık...ÇAĞLAR-CİVATA

Süper Civata Fiyatları
Civata piyasasının en uygun fiyatlarını Çağlar Civata'da bulucaksınız...

CİVATA-SOMUN-RONDELA- ölçüleri bilgi tabloları
Civata ve civata gurup resimlere tıklayarak 2.ve3.boyutlarına ve o civata ürünü ile ilgili bilgi içeren, civata ölçüleri tablosunda,civata anma çapları,civata boyları,civata anahtar ağızları,civata ağırlıkları,civata kaliteleri,civata dişleri,civata çeşitleri gibi, civata somun tablolarına ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyoruz
Civata,somun,vida ve bütün bağlantı elemanı ürünlerle ilgili veya genel olarak Çağlar Civata isimli sitemizle alakalı öneri,görüş ve beğenilerinizi yorum linkini tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Güncelleme
Çağlar Civata logosu ile hizmet veren site'miz yeni civata bilgileri ve civata görselleri konusunda her gün güncellenmektedir; Civata/web sayfamızı lütfen daha sonra yine ziyaret ediniz.

Galvaniz kaplama hakkında
Civata,somun ve tüm bağlantı elemanları'na kaplama isteniyorsa siparişlerinizde mutlaka hangi; Civata-somun için ne tür kaplama isteniyorsa belirtiniz! Örnek: Çinko kaplama-A2C-A3C-B3L , siyah oksit , dakromet ,geomet,fosfat,bakır,nikel, sıcak daldırma galvaniz gibi.

Fiyat ve bilgi
CİVATA|SOMUN ve bilumum bağlantı elemanı için fiyat ve bilgi isteme taleplerinizi yazılı olarak firmamıza iletmeniz halinde size daha doğru bilgi verilebilecektir.

Teknik resim
Fiyat veya bilgisini isteyeceğiniz ;Civata/Somun/bağlantı elemanları ile ilgili, civata, teknik resimi veya basitçe çizilmiş civata-çizimleri varsa, mutlaka bu resim veya resimleri ve çizimleri iletinize ekleyiniz!

Metal-Material
Civata,somun,saplama,pul ve diğer civata bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız için ; metal malzeme cinsi'ni, kalitesini, istediğiniz materyalin bulunamama durumunda ikinci bir alternatif malzeme kullanılabilirmi, imkanlarınız dahilinde iletilerinizde belirtiniz.

Sevkiyat
Malzeme sevkiyatları kargo veya seçeceğiniz şehirlerarası ambar şirketi vasıtasıtalarıyla gerçekleştirilir.Şehirler arası otobüs firmalarıyla sevkiyatımız yoktur.Caglar Civata

Civata-Siparişleri
Sayın müşterilerimiz;Civata,siparişlerinizi yazılı olarak, fax veya e-posta iletisi olarak göndermeniz hata ve gecikmeleri minumum seviyeye indirir. Teyid edilip,yazılı olarak gönderilmeyen,CİVATA/SOMUN/ siparişleri işleme konmaz. Sipariş yazınız'da; Firmanızın açık ve tam ünvanı, adres,vergi no,vergi dairesi ve iletişim için, ulaşılabilir sabit telefon, fax,e posta gibi bilgilerin bulunması irtibat için gereklidir.

Ödeme
Kredi kartı geçerlidir. Ödemelerinizde kredi kartı kullanabilirsiniz. Mail order ilede ödeme yapabilirsiniz.

Okundu bilgisi
e-posta aldığınızda istenen okundu bilgilerini göndermeniz iletişimin kalitesi ve devamlılığı açısından önem arzetmektedir.

Web sayfa taklitçiliği
Sayın müşterilerimiz; Yeni farkına varmış olduğumuz bir durum üzerine bu duyuru yazısını yazıyoruz. Şirketimize ait caglarcivata isimli sitemizi bire bire yakın şekilde kopyalayarak başka firma isimleri altında yayınlayan firmalar olabilir! bu durumu fark eden sayın müşterilerimizin firmamızı haberdar etmesi ve dikkat göstererek bu tür firmalara itibar etmemeleri ricamızdır.

Plastik-Material
civata,somun,saplama,pul ve diğer civata bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız için ; Plastik malzeme cinsi'ni, kalitesini, istediğiniz materyalin bulunamama durumunda ikinci bir alternatif malzeme kullanılabilirmi, imkanlarınız dahilinde iletilerinizde belirtiniz. Örnek olarak; Polyamid,delrin,teflon,peek,pvc,polipropilen,kestamit. Vs.

Civata ve saplama'larda ölçme hatası
gözlü civata,ölçülerinde,gözlü civata boyları göz delik merkezinden, civata ucuna kadar olan uzaklık, gözlü civata'nın boyunu tayin eder.GÖZ'LÜ-CİVATA-hatasız ölçülmelidir. Dın 938-Dın 939-Dın 835- gibi iki ucu dişli saplama'larda ise, saplama boyu kısa diş boyu hariç olarak verilmelidir. Bu dın standartlarındaki, saplama ölçmelerinde bütün boy ölçmesi yapılarak ölçü alınmamalıdır.

Civata-İmalatı
Sayın müşterilerimiz, civata,somun,imbus,setskur,pim,bilyalı setskur,burç,titanyum civata ve somun,bronz civata ve somun,aluminyum civata somun ve saplama,paslanmaz civata somun,imalatı, gibi bağlantı elemanları imalatlarımızda belli imalat promramı ve süreleri gerekmektedir. Müşterilerimizin; Özel imalat olabilecek imalatlarda tam ihtiyaç anından önce, tespit etmeleri olası gecikmeleri önleyebilir.Caglar Civata

MARKA-hk.
Çağlar Civata- Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti.'ne ait tescilli bir markadır ve markalar kanununa göre korunmaktadır.

CİVATA/bolt
İstek yapacağınız ;CİVATA, ürünleri için kalite belirtmeniz hataları en aza indirir. Kalite olarak, 8.8-10.9-12.9-14.9-AISI 304-AISI 316-AISI 310-Titanyum- bronz-pirinç-bakır-polyamid-Civata,gibi.Caglar Civata

CİVATA-bolt
e posta sistemlerinde olabilecek aksaklıklar veya yoğunluğumuzdan dolayı fiyat isteklerine hemen dönüş yapamamış olabiliriz bunun için müşterilerimizden özür dileriz. İstek yapacağınız ;CİVATA, ürünleri için kalite ve miktar belirtmeniz hataları en aza indirir. Kalite olarak, 8.8-10.9-12.9-14.9-AISI 304-AISI 316-AISI 310-Titanyum- bronz-pirinç-bakır-polyamid-Civata,gibi. Caglar Civata

Kalite-Belge-Sertifika
Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti. Ünvanlı firmamız; ISO 9001-2015-ISO 14001-2015-ISO45001-2018-Kalite belgelerine sahiptir.

CİVATA,SOMUN,RONDELA
Fiyat isteklerinizde,CİVATA'LAR-SOMUN'LAR-RONDELA'LAR-için TS,DIN,ISO,gibi standart numaralarını yazmanız yanlış anlamaları en aza indirir.

CİVATA|sitelerimiz
civatacivata.com|civata.co|titanyumcivata.com|inoxmarin.com|siteleri Çağlar Civatacılık ve Endüstri San.Tic.Ltd.Şti.ne ait kuruluşlardır.
 
Sipariş Formu
 
Döviz Kurları
 
Sosyal Ağlar
 

Civata-Açıklamaları7

CİVATALAR-AÇIKLAMALAR 7
DIN 186      T CİVATA ÇEKİÇ BAŞ CİVATA DİBİ KARE
DIN 188      T CİVATA ÇEKİÇ BAŞ CİVATA
DIN 258      KONİK PİM UCU CİVATA DİŞLİ KISA DİŞ BOYLU
DIN 261      T CİVATA
DIN 315      KELEBEK SOMUN
DIN 316      KELEBEK BAŞ CİVATA-KELEBEKLİ CİVATA AMERİKAN TİPİ
DIN 404      BAŞI DELİKLİ CİVATA
DIN 417      SETSKUR TORNAVİDA YARIKLI UCU MEMELİ
DIN 427      SETSKUR TORNAVİDA YARIKLI YARIM BOY DİŞLİ
DIN 432      DIŞTAN TEK TIRNAKLI PUL
DIN 434      KONİK PUL U TİP İKİ KANAL
DIN 435      KONİK PUL I TİP TEK KANAL
DIN 436      KARE PUL AHŞAP KONSTÜRİKSİYON İÇİN
DIN 439      İNCE KONTRA SOMUN A TİP PAHSIZ
DIN 439      İNCE KONTRA SOMUN B TİP PAHLI
DIN 440      FORM R DÜZ PUL AHŞAP KONSTÜRİKSİYON İÇİN YUVARLAK YUVARLAK DELİKLİ
DIN 440      FORM V DÜZ PUL AHŞAP KONSTÜRİKSİYON İÇİN YUVARLAK KARE DELİKLİ
DIN 462      PUL İÇTEN TEK TIRNAKLI
DIN 463      PUL KULAKLI İKİ KULAKLI
DIN 464      TITILLI YUVARLAK BAŞ CİVATA KALIN BOYUNLU
DIN 465      TIRTILLI YUVARLAK BAŞ CİVATA DÜZ TONAVİDA YARIKLI KALIN BOYUNLU
DIN 466      TIRTILLI SOMUN BOYUNLU
DIN 467      TIRTILLI SOMUN
DIN 471      MİL SEGMANI
DIN 472      DELİK SEGMANI
DIN 478      KARE CİVATA FLANŞLI TİP
DIN 479      KARE CİVATA
DIN 529      FORM A ANKRAJ CİVATA'SI
DIN 529      FORM B ANKRAJ CİVATA'SI
DIN 529      FORM C ANKRAJ CİVATA'SI
DIN 529      FORM D ANKRAJ CİVATA'SI
DIN 529      FORM F ANKRAJ CİVATA'SI
DIN 546      SOMUN TORNAVİDA YARIKLI
DIN 547      SOMUN BİR TARAF YÜZÜNDE  İKİ DELİKLİ
DIN 548      SOMUN DÖRT YAN KENAR DELİKLİ
DIN 551      SETSKUR TORNAVİDA YARIKLI UCU DÜZ
DIN 553      SETSKUR TORNAVİDA YARIKLI UCU SİVRİ KONİK
DIN 555      SOMUN ALTI KÖŞE
DIN 557      SOMUN KARE
DIN 561      FORM A CİVATA ALTI KÖŞE KANALLI UCU MEMELİ
DIN 561      FORM B CİVATA ALTI KÖŞE UCU MEMELİ
DIN 562      SOMUN KARE İNCE TİP M.1,6 - M.10
DIN 564      FORM A CİVATA ALTI KÖŞE KANALLI UCU KONİ
DIN 580      EYE BOLT KALDIRMA HALKA CİVATA
DIN 582      EYE NUT KALDIRMA HALKA SOMUN
DIN 603      YUVARLAK BAŞ DİBİ KARE CİVATA KASA CİVATASI
DIN 604      HAVŞA BAŞ TIRNAKLI CİVATA
DIN 605      HAVŞA BAŞ DİBİ KARE CİVATA
DIN 607      BOMBE BAŞLI DİBİ TIRNAKLI -CİVATA
DIN 653      YUVARLAK BAŞLI TIRTILLI -CİVATA
DIN 660      PERÇİN BOMBE BAŞ
DIN 661      PERÇİN HAVŞA BAŞ
DIN 835      SAPLAMA İKİ UCU DİŞLİ
DIN 797      SPECİAL -CİVATA
DIN 798      SPECİAL SOMUN KARE
ANSI B 18.2.1 -CİVATA
ANSI B 18.2.2 KONTRA SOMUN -UNC-HEX JAM NUT
ASME B 18.3-2003 İMBUS-ALLEN-ALYEN-ALYAN-CİVATA-UNC
ASME B 18.3-2003 İMBUS-ALLEN-ALYEN-ALYAN-CİVATA-UNF
ASME B 18.3-2003 HEXAGON SOCKET HEAD SHOULDER SCREWS-BOLT-CİVATA

   ©Çağlar Civata